اتوبوس برقی رونمایی شد.

اتوبوس برقی رونمایی شد.

اتوبوس کاملا برقی برای اولین بار در یوما اکسپو ۲۰۱۵ رونمایی شد.

BYD از اولین اتوبوس ۱۰۰ درصد برقی با توانایی پیمودن مسافت های طولانی پرده برداری کرد.

اولین اتوبوس بین شهری به نام BYD C9 دو محور و ظرفیت ۴۷ مسافر با سرعت بیش از ۱۹۰ مایل در بزرگراه دارد.

میسی نشاطی، نایب رییس فروش اتوبوس های شهری و بین شهری BYD می گوید: صنعت حمل و نقل در بخش ایده های اتوبوس های برقی در مراحل اولیه است. جالب است که در نمایشگاه سال گدشته هیوستون نام های معتبری اتوبوس ترانزیت برقی به نمایش گذاشته بودند. در هر حال کسی تصور نمی کرد تا چند سال دیگر هم اتوبوس برقی بین شهری ارایه شود.

BYD C9 اولین اتوبوس از سه اتوبوس بین شهری تمام برقی است که این شرکت امسال روانه بازار جهانی می کند. دو اتوبوس دیگر سه محوره به نام های C10 و C6 تا پایان سال ۲۰۱۵ وارد بازار می شود البته مدیران فروش در نمایشگاه یوما اکسپو ۲۰۱۵ اعلام کردند که سفارش برای هر سه اتوبوس در حال پذیرش است.

نشاطی می گوید: سال گذشته BYD با ارایه سه اتوبوس در فضای ترانزیت به عنوان تنها تولید کننده اتوبوس برقی با پیشنهادهای ویژه، رقیبی در بازار نداشت. امسال نیز با معرفی سه اتوبوس بین شهری در سطحی بالاتر از هر تولید کننده دیگری قرار گرفت. معمولا کسی نمی داند که ما یک شرکت چند میلیارددلاری هستیم که در سراسر جهان حدود ۱۹۰ هزار کارمند داریم. در آمریکا تولید کننده ای با این قدرت مهندسی و تولید وجود ندارد. به همین دلیل به مشتریان می گوییم که انتخاب BYD یک انتخاب مطمئن است.