پیش فروش مدل سال 2017 خودرو برقی تسلا در آمریکا

پیش فروش مدل سال 2017 خودرو برقی تسلا در آمریکا

تسلا تولید کننده خودرو برقی در آمریکا که مرکز آن در دیترویت محل اختراع خودرو در جهان و مرکز اصلی تولید خودرو در آمریکا است با اتکا به مرکز فناوری های جدید در سیلیکون ولی در کالیفرنیا مرکز صنایع جدید و فناوری های نو خودرو برقی تولید کرده که می روند با تشدید رقابت در بازار تولید خودروهای برقی را توسعه دهد است.

مدل جدید تسلا که تسلا سه نام گذشته شده از سال 2017 عرضه می شود و قیمت تمام شده آن برای خریدار 35هزار دلار اعلام شده است.از امروز پیش فروش این خودرو آغاز شده و متقاضیان برای آن در آمریکا در صف ایستاده اند.شرایطی که در یک بازار بطور کامل رقابتی رخ داده و بسیار قابل توجه است.

به گفته مدیران تسلا تاکنون 130 هزار نفر برای پیش خرید ثبت نام کرده اند.این درحالی است که در بازار آمریکا و دیگرکشورها خودرو های برقی دیگری نیز با شرایط مشابه درحال عرضه شدن است مانند مدل های برقی و بنزین آئودی آچهار و بی ام و سری سه.علاوه براین ها شورولت بولت نیز از آن جمله است.

این خودرو به همراه رقابتی که در بازار این صنعت ایجاد کرده است می رود تا ضمن تغییر جدی و عمیق در صنعت خودرو بازار انرژی را نیز تحت تاثیر شدید خود قرار دهد.رشد شدید مصرف خودروهای برقی کاهش شدید مصرف بنزین و در پی آن کاهش بیشتر مصرف نفت خام و در نهایت قیمت نفت خام را در پی دارد.

رویدادی که برای کشورهای مصرف کننده نفت یک خبر خوش و برای تولید کنندگان نفت خام یک خبر ناگوار است که نمی توانند از این خبر به سادگی عبور کنند.

به گزارش ساعت24