الیز خودرو

الیز خودرو عضو گروه صنعتی دارکوب به منظور ساخت و ارائه خودروهای برقی (ماشن های برقی قابل شارژ) مناسب و ایمن و ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن در این زمینه با استفاده از پرسنلی ماهر راه اندازی شد. 

این محصولات برای اولین بار در ایران تولید و عرضه گردیده است.

با توجه به انرژی مصرفی این خودرو که برق شهری می باشد، هیچگونه آلودگی زیست محیطی تولید نمی گردد و با این ویژگی می تواند در محیط های مختلفی مانند پایانه های مسافربری، فرودگاه ها، بیمارستان ها، اماکن زیارتی، پارک ها و غیره، مورد استفاده قرار گیرد.

خودروی برقی تولید الیز خودرو سازگاری کامل با محیط زیست داشته (عدم تولید آلاینده های هوا و عدم ایجاد آلودگی صوتی) و از کیفیت ساخت بسیار بالا و تکنولوژی بومی بهره مند است.

این کارخانه با مدیریت فعال و استعدادهای بالقوه، محصولاتی با کیفیت بالا، قیمت مناسب و بهترین خدمات پس از فروش را ارائه می دهد.

با این خودرو از آسمان آبی لذت ببرید و طبیعت پاک را لمس کنید.

در خصوص دسته بندی خودروهای برقی، می توان آنها را از نظر کاربرد، قدرت، توان و با ابعاد دسته بندی نمود.

با توجه به این که این خودروها دارای مشخصات مشابهی از نظر توان خروجی می باشند در اینجا دسته بندی را براساس کاربری آن ها تعریف می کنیم.

این کارخانه به عنوان طرح توسعه، مطالعات اولیه خود را به منظور تولید خودروهای برقی شهری با تکنولوژِی بومی آغاز نموده، که امید است در آینده ای نزدیک با اتکا بر خداوند منان و استفاده از امکانات ملی، توانمندی و استعداد پرسنل مجرب خود گام موثری در این خصوص بردارد.